Op. Dr.Ozan ÖZOLCAY

Hakkımda

1972 yılında Diyarbakır'da doğdum. Orta ve lise öğrenimimi tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi İngilize Tıp Bölümünden mezun oldum ve hemen ardından 1996-2001 yılları arasında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasımı tamamladım.

2001-2006 yılları arasında  İstinye Devlet Hastanesi'nde ve 2006-2008 yılları arasında Süleymaniye Kadın Hastalıkları ve Doğumevi'nde Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek ünitesinde görev yaptım, VKV Amerikan Hastanesi'nden aldığım tüp bebek sertifikasının ardından devlet görevinden ayrılarak 2008 yılında İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi'nde çalışmaya başladım. 2012 yılına kadar çalıştığım kurumda hem kadın hastalıkları, hem de tüp bebek konusunda  tecrübe ve bilgimi arttırdım. 2013-2014 yılları arasında İstanbul Cerrahi Hastanesi Tüp Bebek ünitesinde görev yaptım. Çalışmalarıma İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezinde tıbbi  direktör olarak devam etmekteyim.

ÜYESİ OLDUĞUM DERNEK VE KURULUŞLAR

European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE

Üreme sağlığı ve infertilite derneği (TSRM)

Jinekolojik Endoskopi Derneği

Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD)

İstanbul Tabib Odası

İstanbul Jinekoloji ve Obstetrik Derneği

SERTİFİKALARI:

-Neonatal Resüssitasyon Pogramı Sertifikası

-Laparoskopi Eğitimi Sertifikası

-ÜYTE Sertifikası

Tüp bebek tedavisinde profesyonel ekip ve modern cihazlar ile hizmet vermeyi amaçlayan İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi ekibinde yer alarak hastalarına üst düzey hizmet vermeyi amaçlamaktadır.